ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0382 686 504

Контакт-центр0382 686 504

20.09.2019 / 11:25

Майже 300 тис. споживачів боргують ТОВ «Хмельницькгаз збут» за використаний газ

Заборгованість клієнтів- споживачів газу перед ТОВ "Хмельницькгаз збут" перевищила 370 млн. грн. Однак, порівняно з початком року, борги подолян зменшилися на 40%. Зниження боргів в компанії пов’язують із сезонним зменшенням обсягів споживання та зниженням ціни газу. Однак, ще майже 300 тис. подолян не сплатили за надані послуги з газопостачання та ризикують залишитися без блакитного палива.

Наразі від стану розрахунків споживачів за використаний газ залежить стабільність газопостачання регіону. Адже отриманими коштами «Хмельницькгаз збут" розраховується з Оптовим постачальником НАК "Нафтогаз України" та іншими учасниками ринку.

"Вже за кілька тижнів - початок опалювального періоду, коли у клієнтів зростуть поточні витрати за спожитий газ. Тому пропонуємо боржникам, в тому числі і отримувачам субсидій, – погасити борги, а в разі необхідності укласти з нами договір на реструктуризацію боргів. Адже оплата частинами дозволить розрахуватися за спожитий газ та уникнути відключення від газопостачання», - сказав  директор «Хмельницькгаз збуту» Андрій Левицький.

Можливість оформити договір реструктуризації  –  це пропозиція взаєморозуміння та співпраці між клієнтами та газопостачальною організацією, що дає можливість для споживачів посильно та рівними частинами погасити борг за використаний природний газ. Окрім того, маючи договір реструктуризації заборгованості, споживачі можуть звертатися в управління соціального захисту населення для оформлення державної допомоги.  

Для укладання  договору реструктуризації боргу, клієнтам необхідно звернутися до ТОВ "Хмельницькгаз збут" за місцем проживання. Споживач повинен надати такі документи: паспорт власника (або особи, яка уклала заяву приєднання до умов типового договору на постачання природного газу), довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, довідки, що підтверджує неплатоспроможність споживача та членів його сім’ї.

"Хмельницькгаз збут" закликає споживачів газу Хмельницької області не зволікати із розрахунками за газ, адже нині з початку року газопостачання припинено понад 2 тис. подолян, сума боргу яких склала більше 13 млн.грн.

Тому ТОВ «Хмельницькгаз збут» звертається з проханням:  до настання холодів знайти можливість та сплатити борги,  щоб забезпечити свої родини теплом та комфортом в опалювальний період