ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0382 686 504

Контакт-центр0382 686 504

12.05.2020 / 10:41

На 20 тис. зросла кількість користувачів онлайн-сервісів серед клієнтів «Хмельницькгаз збуту»

У Хмельницькій області станом на початок травня 120 тис споживачів газу користуються онлайн-сервісом Особистий кабінет на сайті 104.ua. За чотири місяці 2020 року цілодобовий доступ до власного особового рахунку іта можливість дістанційних розрахунків за газ за допомогою онлайн сервісів отримали 20 тис клієнтів «Хмельницькгаз збуту».

"Хмельницькгаз" відкрив уже сьомий Центр обслуговування клієнтів

"Хмельницькгаз" відкрив уже сьомий Центр обслуговування клієнтів
ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

Онлайн -сервіс Особистий кабінет – зручний дистанційний сервіс для споживачів, особливо в період карантинних обмежень. Клієнти зі своїх  домашніх гаджетів можуть у зручний час дистанційно контролювати стан особового рахунку, сплачувати за газ та вирішувати усі питання з своєю газовою компанією, не виходячи з дому. Для спрощення реєстрації «Хмельницькгаз збут»  розробив та запровадив для своїх клієнтів  миттєву експрес-реєстрацію на сайті 104.ua., послугами якої уже скористалися кілька тисяч подолян.  Достатньо зателефонувати у Контакт-центр (0382) 686 504 та вказати свій особовий рахунок. За кілька хвилин, отримавши логін та пароль, перейти за посиланням у свій вже створений особистий кабінет 104.ua
«Все більше наших клієнтів щодень переконуються у зручності дистанційних сервісів, коли через власний Особистий кабінет на сайті 104.ua можна відслідковувати вартість газу, яка міняється щомісячно, контролювати нарахування державної допомоги, а також планувати подальше використання газу, - інформує директор газопостачальної компанії Андрй Левицький. – наявність Інтернету дає можливість постійного зворотнього зв’язку з постачальником газу та цілодобового доступу та контролю особового рахунку за газ, що є дуже зручно». 
Для клієнтів «Хмельницькгаз збуту» успішно функціонують інші дистанційні сервіси, як то: надсилання щомісячних показань лічильника СМС-повідомленням на номер 7104, отримання миттєвого балансу через СМС-інформування, цілодобовий зв’язок з Контакт-центром, мобільний додаток для смартфонів 104 Mobile, Вайбер-бот, електронна скринька contact@kmgaszbut.104.ua  тощо.

 

Акція Твоя енергонезалежність