ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0382 686 504

Контакт-центр0382 686 504

09.10.2020 / 10:49

«Твоя енергонезалежність»: Подальші дії учасників акції

З 1 жовтня клієнти ТОВ «Хмельницькгаз Збут», які взяли участь в акції «Твоя енергонезалежність» і передплатили замовлений обсяг газу, почали споживати свій «газовий запас».

Твоя енергонезалежність

Твоя енергонезалежність
ФОТО: ТОВ "Хмельницькгаз Збут"

Допоки подоляни використовуватимуть акційне блакитне паливо, вони оплачуватимуть лише один рахунок – за доставку газу.

Звертаємо увагу, що умови використання акції «Твоя енергонезалежність» цього року значно спрощені – жодних заявок на споживання акційного енергоресурсу подавати вже не треба.

Якщо в рамках акції були передплачені обсяги газу за різною ціною, то порядок їх споживання відповідатиме порядку замовлення і оплати.

Слідкувати за використанням свого «газового запасу» клієнт може в рахунку, який наша компанія надсилатиме щомісяця.

Відтепер учасники акції можуть не думати про блакитне паливо до кінця опалювального сезону, а на споживачів чекають нові акційні пропозиції від «Хмельницькгаз Збуту», що допоможуть заощадити.

Нагадаємо, аби заощадити взимку, 2530 подолян підписалися на другий сезон акції «Твоя енергонезалежність», а це на пів тисячі учасників більше, ніж торік. Водночас, на 290 тис куб. метрів зросли і обсяги замовленого на холоди газу. Зокрема, на прийдешній опалювальний сезон жителі області зарезервували 2,45 млн кубометрів енергоресурсу.