ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0382 686 504

Контакт-центр0382 686 504

06.01.2016 / 13:08

Як укласти договір

Типовий договір постачання природного газу врегульовує взаємовідносини споживача і постачальника газу. В ньому визначені обсяг, режим, строки, якість надання та порядок оплати послуг, права, обов`язки, відповідальність сторін тощо.

З 1 липня 2015 року споживачам Хмельниччини блакитне паливо постачає ТОВ "Хмельницькгаз Збут"

З 1 липня 2015 року споживачам Хмельниччини блакитне паливо постачає ТОВ "Хмельницькгаз Збут"
ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

 Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 р. № 2500 "Про затвердження Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам"обумовлено, що постачання природного газу побутовому споживачу здійснюється на підставі договору постачання природного газу (далі - Договір). Нова форма Договору є типовою та публічною. Це означає, що умови встановлюються однаковими для всіх споживачів, а Договір може бути укладений лише шляхом приєднання споживача до запропонованого Договору в цілому. Договір не потребує двостороннього підписання.

Для забезпечення приєднання до умов Договору усіх діючих побутових споживачів, об'єкти яких знаходяться в межах закріпленої території постачальника із спеціальними обов'язками, ТОВ «Хмельницькгаз Збут» в установленому порядку надішле кожному побутовому споживачу Типову заяву-приєднання до умов Договору.

За відсутності зауважень до персоніфікованих даних у заяві-приєднанні та її змісту побутовий споживач зобов'язаний підписати заяву-приєднання та повернути один її примірник ТОВ «Хмельницькгаз Збут». Якщо споживач не повернув постачальнику заяву-приєднання, фактом згоди споживача про приєднання до умов Договору (акцептування заяви-приєднання), є сплачений споживачем рахунок (квитанція) ТОВ «Хмельницькгаз Збут» за поставлений природний газ та факт споживання природного газу після офіційного опублікування договору ТОВ «Хмельницькгаз Збут» відповідно до вимог "Правил", за умови, що у споживача відсутній інший діючий постачальник.

Тобто, фактом згоди Споживача про приєднання до умов Договору є:

  • підписана та повернута на адресу ТОВ «Хмельницькгаз збут» заява-приєднання; 
  • та/або сплачений Вами рахунок (квитанція) ТОВ «Хмельницькгаз збут» за поставлений природний газ, починаючи з 01.01.2016 р.;
  • та/або споживання природного газу, починаючи з 01.01.2016 р.

Споживач зобов'язується у місячний строк повідомити ТОВ «Хмельницькгаз збут» про зміну будь-якої інформації та даних, зазначених в заяві-приєднанні.

У разі незгоди споживача укладати договір з ТОВ «Хмельницькгаз Збут», визначеним законодавством суб`єктом ринку природного газу зі спеціальними обов'язками, та за відсутності укладеного в установленому порядку договору постачання природного газу з іншим постачальником, споживач не має права споживати природний газ із газорозподільної системи та має подати до Оператора ГРМ - ПАТ «Хмельницькгаз» - письмову заяву про припинення розподілу природного газу на його об'єкт.

Типовий договір постачання природного газу побутовим споживачам та заява-приєднання до умов договору опубліковані в газеті Хмельницької обласної ради та обласної державної адміністрації «Подільські вісті» № 148-149 (20631-20632) від 29 грудня 2015 року.